TModHakkımızda

      

       Gelişen dünya şartlarının hayatımızı yepyeni  teknolojik ürünlerle donattığı günümüzde cep telefonları ve tablet bilgisayarlar yaşantımızın vazgeçilmez birer  objesi olarak yerini almış bulunmaktadır. Adeta yaşantımızın birer parçası olan bu cihazlarımızda hiç beklenmedik zamanlarda oluşan arıza ve sorunlar günlük yaşantımızda ve iş hayatımızda ciddi zaman kayıpları ve sorunlar yaratabilmektedir.

      Tmod Teknoloji Profesyonel Teknik Servis olarak siz değerli tüketicilerin bu gibi durumlarda sorunlarına hızlı ve kalıcı çözümler üretebilmek adına Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli kendini yenileyen profesyonel kadromuz ile sizlere yakışan en iyi hizmeti sunmaktayız. Hizmet Merkezimiz İstanbul olmak kaydıyla anlaşmalı kargo şirketlerimiz aracılığıyla tüm Türkiye kapsamında hizmet vermekteyiz. Ayrıca İstanbul içinde yaşayan siz değerlitüketicilerin zaman kaybı yaşamamaları adına anlaşmalı kurye firmalarımız aracılığıyla cihazlarınız adresinizden teslim alınmak suretiyle 48 saat içinde müdahale edilerek adresinize teslim edilmektedir.               

   İPhone-İPad-BlackBerry-Htc-Samsung-Sony-Nokia-Lg gibi sektörün lider markaları olan firmaların cep telefonu ve tablet bilgisayarlar  oluşan fiziksel ve yazılımsal sorunlarınızda orjinal teknik malzemeler kullanılmak suretiyle hızlı güvenilir kalıcı ve garantili çözümler  sunmaktayız. Ekran-Dokunmatik  Değişimi-Home Tuş Onarım-Batarya Değişim-On OFF Tuş Sorunu Gibi Arızalara Hızlı Bir Şekilde Şeffaf Olarak İzleyebileceğiniz Teknik Servis Ortamımızda Hizmet Sunmaktayız. 

 

 

 Tmod Teknoloji Elektronik Bilişim Sanayi ve Dış Tİcaret Ltd Şti

 

Garantili ve Garanti dışı kalmış Cihazlarınıza Hızlı Garantili Olarak Hizmet Vermekteyiz.
Copyright © 2013 TMod Teknoloji. Sitedeki tüm görseller ve yazılar TMod Teknoloji Ltd. Aittir. İzinsiz Kullanılamaz.